Meist

Innovatsiooniliider on alati sammu võrra ees.

Kodu / Meist

Kospel on üks suurimaid veesoojendite ja elektrikatelde tootjaid Euroopas., kes töötas välja ja alustas oma veesoojendite tootmist.
Kospel oli asutatud 1990. aastal. Praegu on see üks suuremaid Euroopa elektriliste veesoojendite, soojaveepaakide ja -vahetite, soojuspumpade, päikesekollektorite ja elektriliste keskküttekatelde tootjaid.

Täna Kospel S.A. kolmes kaasaegses tootmisüksuses töötab üle 450 töötaja. Ettevõtte tooted on tuntud mitte ainult enamikus Euroopa riikides, vaid ka Aasias ja Aafrikas. Kospeli tooteid kasutab üle 5,5 miljoni tarbija.
Kospelil on oma kaasaegne masinapark ja see kasutab kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid.

2006. aastal käivitas Kospel Poolas esimese mahutite automaatse pulberemailimise süsteemi. Täielikult automatiseeritud tootmisprotsess minimeerib inimteguriga kokkupuutumise võimalust. Mahuti kogu pind on ühtlaselt kaetud optimaalse valitud paksusega emailikihiga. See tehnoloogia, erinevalt traditsioonilisest "märjast" tehnoloogiast, parandab oluliselt pealekantava katte kvaliteeti ja tagab soojusvaheti vastupidavuse.
Tänu suurenenud huvile taastuvenergia vastu kaasaegses maailmas käivitati 2010. aasta jaanuaris päikeselektrikollektorite tootmise liin. Kospel, esimene Poolas, esitles täielikku päikeseenergia küttesüsteemi koos oma toodetud sooja tarbevee kollektorite ja soojusvahetitega.

2011. aastal toodi tootmisesse Euroopa esimene puuteekraaniga vooluveeboiler.
2012. aasta algus - ilmus uus veesärgiga soojusvaheti, milles soojenduspiirkonna ja töörõhu suurendamiseks kasutati lainepapist jope tehnoloogiat.

Kospel - Poola kapitaliga ettevõte, kus töötab Poola insenere ja spetsialiste. Nad konkureerivad edukalt tunnustatud globaalsete kaubamärkide ja globaalsete muredega. Muljetavaldava edu võimaldasid innovatsioon, tehnoloogiline areng ja kõrgeim kvaliteeditase.
Made on
Tilda